Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993

Złap równowagę na Statku

Rozpoczynamy pierwszą edycję jesiennego „Łapania równowagi na Statku”. Jest to rodzaj Dni Otwartych, w trakcie których chcemy stać się bardziej dostępni dla naszych klientów. W trakcie łapania równowagi chcemy zachęcić Państwa do zainteresowania się swoim stanem zdrowia psychicznego i do przyjrzenia się swojej sytuacji życiowej. Chcemy zainspirować Was do zadawania pytań i szukania odpowiedzi na temat Waszej równowagi psychicznej. Wiemy, że jesień jest czasem okresem, który częściej uruchamia w nas przeżywanie smutku. Dlatego zapraszamy Państwa właśnie teraz do zbudowania sobie pożądanej zmiany!

Warsztaty, wykłady i inne atrakcje

Planujemy wykłady i warsztaty w sobotę, 15 października. Zarezerwuj sobie czas w godzinach 10:00-13:00. Tutaj pojawią się tytuły wykładów i ramowy plan dnia. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

Darmowe konsultacje

Justyna Gmurek-Lewandowska
Justyna
Gmurek-Lewandowska
Odbyła Liczne staże kliniczne, m. in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego 112 na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych jak również w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracowała grupowo i indywidualnie z kobietami z rodzin patologicznych i ofiarami przemocy rodzinnej w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie.
Dorota Kozak
Dorota
Kozak
Ukończyła czteroletnie szkolenie w Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie afiliowane przez Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyła również dwuletni staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii w Warszawie. Absolwentka UW i UKSW. Od 2014 pracowała w Poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, w świetlicy psychoterapeutycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, gdzie przyjmowała pacjentów dorosłych i młodzież. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Patryk Gmurek
Patryk
Gmurek
Skutecznie pracuje wraz ze swoimi pacjentami nad pożądaną przez nich zmianą w ich życiu. Jego pacjenci często dążą do odblokowania mechanizmów, które uniemożliwiają im rozwinięcie swych możliwości interpersonalnych i zawodowych, aby lepiej stać za sobą, dać sobie prawo do sięgania po to, co w życiu dobre i przynoszące radość oraz spełnienie. Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS. Obecnie kończy kierunkowe, całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoanalizy Grupowej RASZTÓW. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w dużych korporacjach i zarządzaniem zespołami ludzi, co pozwala mu lepiej rozumieć dynamikę wypalenia zawodowego oraz funkcjonowania w zespole.

Darmowe konsultacje psychologiczne u wszystkich specjalistów

W czasie trwania dni Łapania równowagi w Statku udostępniamy Pańswtu możliwość umówienia się na darmową konsultację wstępną. W jej trakcie mogą Państwo zorientować się w jaki sposób psychoterapia może być pomocna w Państwa trudności i zdecydować, czy tego właśnie Państwo teraz potrzebują.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!