Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993

Psychoterapia osób dorosłych

Psychoterapia jest sposobem na odblokowanie destrukcyjnych i unieszczęśliwiających mechanizmów, które uniemożliwiają ruszenie się z miejsca. Nie musisz tkwić w bezradności. Zgłoś się do nas i razem stawimy czoła Twoim problemom – Ty dzięki swojej determinacji i my dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu. Psychoterapia polega na indywidualnych i regularnych spotkaniach z psychoterapeutą, zwykle raz do dwóch razy w tygodniu. Terapia może być krótko lub długoterminowa. Krótkoterminowa terapia trwa około 15-30 spotkań, długoterminowa od roku do kilku lat. Czas trwania zależy od rodzaju problemu, celu postawionego przed terapią oraz od decyzji pacjenta.

Psychoterapia pomocna jest dla osób, które:

  • Mają problemy w relacjach z innymi
  • Cierpią z powodu nerwic lub lęków
  • Borykają się z depresją
  • Są Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA)
  • Ciężko znoszą stres
  • Mają problemy związane z przebytym urazem, traumą (stres pourazowy – PTSD)
  • Czują się wypaleni zawodowo
  • Przechodzą żałobę po stracie
  • Mają poczucie braku sensu życia

Terapeuci

Justyna Gmurek-Lewandowska
Justyna
Gmurek-Lewandowska
Odbyła Liczne staże kliniczne, m. in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego 112 na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych jak również w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracowała grupowo i indywidualnie z kobietami z rodzin patologicznych i ofiarami przemocy rodzinnej w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie.
Dorota Kozak
Dorota
Kozak
Ukończyła czteroletnie szkolenie w Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie afiliowane przez Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyła również dwuletni staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii w Warszawie. Absolwentka UW i UKSW. Od 2014 pracowała w Poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, w świetlicy psychoterapeutycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, gdzie przyjmowała pacjentów dorosłych i młodzież. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Patryk Gmurek
Patryk
Gmurek
Skutecznie pracuje wraz ze swoimi pacjentami nad pożądaną przez nich zmianą w ich życiu. Jego pacjenci często dążą do odblokowania mechanizmów, które uniemożliwiają im rozwinięcie swych możliwości interpersonalnych i zawodowych, aby lepiej stać za sobą, dać sobie prawo do sięgania po to, co w życiu dobre i przynoszące radość oraz spełnienie. Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS. Obecnie kończy kierunkowe, całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoanalizy Grupowej RASZTÓW. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w dużych korporacjach i zarządzaniem zespołami ludzi, co pozwala mu lepiej rozumieć dynamikę wypalenia zawodowego oraz funkcjonowania w zespole.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!