Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Patryk
Gmurek
psycholog osób dorosłych

Krótkie bio

Ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS. Obecnie kończy kierunkowe, całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoanalizy Grupowej RASZTÓW. Szkoła ta jest akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeutycznego.

Zajmuje się

Pracuje wraz ze swoimi pacjentami nad pożądaną przez nich zmianą w ich życiu. Jego pacjenci często dążą do odblokowania mechanizmów, które uniemożliwiają im rozwinięcie swych możliwości interpersonalnych i zawodowych, aby lepiej stać za sobą, sięgać po to, co w życiu dobre i przynoszące radość oraz spełnienie. Psychoterapię rozumie jako bezpieczną przestrzeń do badania, zrozumienia siebie i czerpania ze swojego potencjału. W trakcie terapii skupia się wraz z pacjentem na budowaniu jego wsparcia dla siebie samego, co buduje niezachwiane poczucie wartości, wsparcie dla samego siebie i własnej skuteczności oraz gotowość do tworzenia trwałych i wartościowych relacji społecznych.

Doświadczenie zawodowe

Jest współzałożycielem Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobowości STATEK PSYCHOLOGIA. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w dużych korporacjach. Przeszedł przez szczeble kariery, aż do pozycji, z której zarządzał dużymi zespołami ludzi oraz dźwigał ciężar odpowiedzialności za duże projekty. To pozwala mu lepiej rozumieć dynamikę wypalenia zawodowego oraz funkcjonowania w zespołach i hierarchii korporacyjnej, wraz z całym spektrum trudności psychicznych pojawiających się w tym obszarze. Pracuje z osobami dorosłymi, które chciałyby czuć się pewniej we własnej skórze, doświadczającymi trudności w relacjach z innymi, zaburzeń lękowych i depresyjnych. Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi poczucia własnej wartości i realizacją potencjału zawodowego.

Charakterystyka pracy

Pracuje w nurcie psychoanalitycznym prowadząc psychoterapię grupową oraz indywidualną. Jako psychoterapeuta w procesie psychoterapeutycznym skupia się na wspieraniu rozwoju i autonomii u pacjenta, jego odrębności oraz pogłębianiu kontaktu z różnorodnymi aspektami siebie. Swą pracę kliniczną poddaje systematycznej superwizji zespołowej i indywidualnej u certyfikowanych superwizorów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!