Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Julita
Godzisz-Brede
psychoterapeuta

Krótkie bio

Absolwentka wydziału społecznej psychologii klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień (alkoholizm, narkomania, hazard, pracoholizm, uzależnienie od technologii, seksu, zakupów).

Absolwentka 4-letniego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne, kursu psychoterapii rodzinnej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień w  Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz wiele innych szkoleń dotyczących pomocy psychologicznej i terapii.

Zajmuje się

Od 2003 roku zajmuje się psychoterapią indywidualną, grupową, poradnictwem psychologicznym. Ma bogate doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi (dorośli i młodzież), współuzależnionymi i DDA. Prowadzi sesje terapii rodzinnej i par. W ujęciu systemowym pomaga rodzinom i młodzieży, których dotyka problem zaburzeń odżywiania (bulimia i anoreksja). W pracy terapeutycznej wykorzystuje podejście integratywne, szczególnie bliskie są jej koncepcje humanistyczne i systemowe. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Prywatnie – zamężna, ma dwóch synów.  Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym, wierna jest dewizie: „Nic nie jest w życiu bardziej stałe, niż zmiany”.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!