Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Ewelina
Dębska
psychoterapeuta

Krótkie bio

Jest psychologiem i psychoterapeutką. Uzyskała dyplom magistra psychologii w Interdyscyplinarnym Centrum Badań nad Rozwojem i Osobowością Personalitas Instytutu Psychologii UKSW w Warszawie. Ukończyła kursy, szkolenia oraz zdobyła własne doświadczenie wprowadzające w teorię i praktykę indywidualnej i grupowej psychoterapii dorosłych w nurtach: poznawczo-behawioralnym ze szczególnym uwzględnieniem terapii schematu oraz w terapii Gestalt. Ukończyła również kursy pozwalające na prowadzenie muzykoterapii, terapii Ruchem Rozwijającym Weroniki Sherborne, treningów umiejętności społecznych. Realizuje aktualnie całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Posiada dodatkowe uprawnienia pedagogiczne do pracy psychologicznej i terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, jest nauczycielem mianowanym.

Doświadczenie zawodowe

Odbyła praktyki i staże w zakresie diagnozy psychologicznej oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej dorosłych, dzieci i młodzieży w ośrodkach ochrony zdrowia oraz w placówkach edukacyjnych, również specjalnych i z oddziałami integracyjnymi; min. Ośrodek Pomocy Psychologicznej SPCh „Bednarska”, IV Klinika Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 w Warszawie, Przedszkole Integracyjne nr 209 w Warszawie.

Charakterystyka pracy

Pracuje w podejściu psychoanalitycznym z dorosłymi, z dziećmi i z młodzieżą. W uzasadnionych przypadkach, w terapii dzieci stosuje na gruncie myślenia psychodynamicznego techniki pracy innych modalności: terapii schematu, terapii Gestalt, muzykoterapii, terapii ruchem. Prowadzi również psychoterapię osób, które są aktualnie w leczeniu farmakologicznym (depresji, lęków, chorób przewlekłych itp.). Jest otwarta na to, żeby w rozmowie z pacjentem uwzględniać i starać się zrozumieć ważne dla niego korzenie kulturowe, system wartości, egzystencjalne poszukiwania. Gwarantuje zachowanie poufności i dyskrecji. Doskonali swój warsztat pracy korzystając z superwizji szkoleniowej superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swą pracę kliniczną poddaje również regularnej superwizji zespołowej w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!