Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Dorota
Kozak
psychoterapeuta

Krótkie bio

Ukończyła czteroletnie szkolenie w Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie afiliowane przez Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyła również dwuletni staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii w Warszawie. Absolwentka UW i UKSW.

Od 2014 pracowała w Poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, w świetlicy psychoterapeutycznej oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, gdzie przyjmowała pacjentów dorosłych i młodzież.

Bierze udział w seminariach i konferencjach psychoanalitycznych, dotyczących m.in. tematyki traumy, dysocjacji, stanów psychotycznych, zaburzeń narcystycznych, psychosomatyki.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Zajmuje się

Jest dyplomowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie psychoanalitycznym. Prowadzi indywidualną psychoterapię dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. Posiada doświadczenie w leczeniu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania. Pomaga pacjentom mającym problemy w relacjach oraz tym, którzy chcą poszerzyć rozumienie siebie i swojego funkcjonowania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!