Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Anna
Niewiadomska
psychoterapeuta

Krótkie bio

Absolwentka psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna i osobowości Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, posiadającym akredytację EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zajmuje się

Odbyła staże m.in. w Szpitalu Nowowiejskim, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim oraz w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Doświadczenie w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej zaczęła zdobywać w 2004 roku pracując z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Od 2010 prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną pracując z osobami dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe

W pracy terapeuty najbardziej ceni spotkanie z drugim człowiekiem, możliwość poznania jego niepowtarzalnego świata, towarzyszenia mu w odkrywaniu własnego potencjału i pomoc w kreowaniu najlepszego dla niego sposobu życia. Wierzy w budującą siłę relacji opartej na akceptacji i szacunku.

Charakterystyka pracy

Pracuje w nurcie psychoterapii Gestalt, w terapii par odwołuje się dodatkowo do założeń terapii systemowej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!