Odwiedź nas na facebook
Telefon +48 664 993 993
Agnieszka
Pączkowska
psychoterapeuta

Krótkie bio

Psychoterapeuta i Psycholog Dziecięcy pracujący z dorosłymi i z dziećmi w nurtach poznawczo-behawioralnym, systemowym i psychodynamicznym. Specjalizuje się w diagnozie oraz terapii dzieci i młodzieży, szczególnie z zaburzeniami lękowymi oraz eksternalizacyjnymi (Zaburzenia Zachowania, ADHD, Zachowania Opozycyjno – Buntownicze).

Zajmuje się

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoliła się z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej na 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Centrum CBT w Warszawie, które jest podstawą do ubiegania się o certyfikat terapeutyczny. Jest w trakcie Całościowego 4-letniego szkolenia w psychoterapii systemowej w Krakowie. Ukończyła też roczny kurs szkoleniowy z zakresu psychoterapii systemowej prowadzonej przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe

Odbyła staże kliniczne w Ośrodku Terapeutycznym „Goplańska”, Instytutu Psychiatrii i Neurologii zajmującym sie osobami z problemem alkoholowym oraz w Poradni Psychosomatycznej przy Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Bogdanowicza, gdzie pracowała z rodzinami w nurcie systemowym.

Charakterystyka pracy

W przeszłości współpracowała ze Specjalistyczną Poradnią zrzeszającą psychiatrów i psychologów pracujących w nurcie poznawczo-behawioralnym – Centrum CBT w Warszawie. Pracowała z nauczycielami i psychologami szkoląc ich i prowadząc warsztaty dotyczące pracy z trudnym dzieckiem w szkole i domu. Prowadziła też grupy wsparcia dla rodziców dzieci z trudnymi zachowaniami, m. in. z ADHD.

Wiele lat pracowała w publicznym gimnazjum, jako psycholog szkolny. Obecnie pracuje w pełnym wymiarze, jako psycholog w Szkole Montessori w Warszawie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!